Koniec cyrku.

– Właśnie mnie Rachoń zawiadomił: TVP zdjęło nasz program. (Powiedzieli Mu, że do końca roku.) Panu Rachoniowi dziękuję, że mnie na antenę wpuścił. Mam nadzieję, że nie będzie miał z tego powodu kłopotów – poinformował na swoim Facebooku podróżnik Wojciech Cejrowski.

Reklamy

Cejrowski był stałym komentatorem TVP info przez 19 miesięcy. Jego występy często spotykały się z krytyką opozycji, która była częstym obiektem jego ataków. W jednym z ostatnich programów Cejrowski podpalił małą flagę Unii Europejskiej, wyrażając poparcie dla podobnego incydentu podczas Marszu Niepodległości.

Z kolei na antenie prorządowego radia Wnet obrażał amerykańską ambasador Georgette Mosbacher. Michał Rachoń z TVP nie chciał komentować zakończenia współpracy z Cejrowskim.

Źródło: Wirtualne Media

Poprzedni artykułŻona Marka Ch. ma firmę, która dostaje zlecenia od rządu a jednocześnie pracuje w NBP. To konflikt interesów?
Następny artykułKto stał za zamieszkami na Marszach Niepodległości? Sienkiewicz: Bardzo dziwna koincydencja, że PiS zawsze wyjeżdżał z Warszawy