„Nagonka na Lecha Wałęsę przypomina mi lata stanu wojennego. Z jedną różnicą. Propaganda Jerzego Urbana była bardziej subtelna niż Ziemkiewicza, Rachonia, Ziemca, Gmyza, Karnowskich, Sakiewicza” napisał w internecie Krzysztof Król. To reakcja na głupie i nieodpowiedzialne hejtowanie prezydenta Lecha Wałęsy przez osoby i konta powiązane m.in. z PiS w związku z jego wyjazdem do USA na pogrzeb prezydenta Busha.

Atak na Wałęsę ma prawdopodobnie przykryć fakt dyplomatycznej porażki Andrzeja Dudy. Lech Wałęsa został serdecznie powitany przez wszystkich obecnych byłych prezydentów USA oraz inne głowy państw w czasie pogrzebu Georga Busha. To najwyraźniej nie spodobało się spin doctorom PiS, którzy próbują zatrzeć złe wrażenie związane z Dudą.

https://twitter.com/mirek_szczerba/status/1070567414365151232

Lech Wałęsa jest na całym świecie znany jako jeden z symboli polskiej wolności. Ataki na niego ze środowiska PiS to także efekt nienawiści, jaką żywi wobec niego Jarosław Kaczyński. Wałęsa wielokrotnie surowo oceniał Kaczyńskiego: ” Kaczyński to mały i zawistny człowiek” – mówił w wywiadzie dla jednego z portali.

Lech Wałęsa zamieścił też zdjęcia, na których widać jak witają go przywódcy USA.

Wściekłość środowisk pisowskich wywołał też fakt, że Lech Wałęsa został usadowiony blisko rodziny i najwyższych oficjeli amerykańskich.

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
HalinaAnnaTERESAbolko Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anna
Gość
Anna

Lech Wałęsa to najbardziej znany i znaczący żyjący polityk polski. PiS go nienawidzi, bo nikt z nich nie jest godny zawiązać Mu sznurowadła. Duda, razem z samolotem opłaconym z naszych podatków jest po prostu pasem transmisyjnym, który zawiódł Go na pogrzeb prezydenta Georga Busha. Jesteśmy dumni z tego wielkiego Polaka.

TERESA
Gość
TERESA

BO ŚWIAT GO SZANUJE OPRÓCZ PISIORÓW

bolko
Gość
bolko

Pan Wałęsa jest naszym dobrem Narodowym, a te pieski szczękają, bo to moralne dna

Halina
Gość
Halina

Wałęsa bez wielkich uniwersytetów jest o wiele mądrzejszy od nie których polityków PiSu.Nie był moim wymarzonym Prezydentem. Powinien zostać tam gdzie był,to wtedy tacy jak Duda Śniadek nie robiliby takich głupich rzeczy,nie byliby przystawką PiSu. A Pan Prezydent Wałęsa nie umiał ocenić sytuacji i popuszczał do pałacu swoich wrogów Macierewicza Kaczyńskiego i wiele innych tych co uważał za przyjaciół okazali się jego wrogami. Ale mimo wszystko mimo jego wad cenię go i szanuję ,nawet dziś zrobił to że poleciał w koszulce z napisem konstytucja nie wiedząc jak świat to przyjemnie,brawo Panie Prezydencie