Ekspertka od wszystkiego.

Córka zmarłego senatora PiS Zbigniewa Romaszewskiego – Agnieszka zagroziła księdzu Tadeuszowi Isakowiczowi-Zaleskiemu pozwem, za jego wpis na Twitterze. – Oby Pan Prezydent Andrzej Duda nie uległ histerycznej reakcji sojuszników oligarchy i czciciela ludobójczej UPA Petro Poroszenki i nie cofnął dymisji Jana Piekło, który tyle razy nie zachował się jak trzeba wobec rodzin ofiar – napisał na ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski.

Reklamy

– Oj bo sie ksiądz doigra sprawy sądowej. Takiej wcale nie śmiesznej. Nie jestem sojusznikiem „oligarchy i czciciela ludobójczej UPA” i nie życzę sobie być tak nazywana. Proszę to usunąć! (…) Nie zajmuję się wspieraniem prezydenta Ukrainy i to zdanie, zwłaszcza w połączeniu z określnikami dodanymi do opisu prezydenta Poroszenki narusza moje dobra osobiste i jako ekspertki i dziennikarki – zagroziła Agnieszka Romaszewska.

Romaszewska od lat szefuje Tv Biełsat. To stacja telewizyjna dla białoruskiej opozycji, finansowana z pieniędzy polskich podatników. Od lat pojawiają się postulaty likwidacji stacji i oskarżenia o jawne sabotowanie polskiej dyplomacji na kierunku wschodnim.

Źródło: Twitter

Poprzedni artykułPanika w propisowskich mediach. Ludzie nie chcą tego czytać?
Następny artykułBurmistrz złapany na przyjęciu łapówki. Niecałe dwa miesiące po wyborach…