21 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieWysoki przedstawiciel mediów publicznych do Adamowicza "Gratulacje złodzieje i oszuści. Będziemy patrzeć...

Wysoki przedstawiciel mediów publicznych do Adamowicza „Gratulacje złodzieje i oszuści. Będziemy patrzeć wam na ręce i na wasze poczynania”

Brat Pawła Adamowicza ujawnił, że wysoki przedstawiciel mediów publicznych, kilkanaście minut po ogłoszeniu wyników sondażowych drugiej tury wyborów samorządowych, napisał do niego SMS o treści „Gratulacje złodzieje i oszuści. Będziemy patrzeć wam na ręce i na wasze poczynania”. Kim był ten człowiek? Na razie nie wiadomo. Ale sprawa ta pokazuje, w jakim stanie są umysły ludzi władzy.

„Paweł był niewątpliwie celem nagonki tzw. mediów publicznych i innych mediów prorządowych. Specjalnością jej reporterów stało się gonienie Pawła i wykrzykiwanie przeróżnych supozycji pod jego adresem” powiedział brat Pawła Adamowicza.

Reklamy

Od momentu wstrząsającego mordu na prezydencie Pawle Adamowiczu, on  i jego żona są obiektem obrzydliwej nagonki zarówno w mediach jak w i internecie. Według komentatorów jest to najwyraźniej zamówione działanie polityczne, obliczone na neutralizowane oburzenia opinii społecznej, związane z politycznym morderstwem oraz ewidentna próba odwrócenia uwagi od inspiratorów zamachu.

 

Musisz o tym wiedzieć!