22 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpiniePiS ucieka z tonącego statku?

PiS ucieka z tonącego statku?

Kiedy statek tonie, zaczynają z niego uciekać wszystkie szczury uczy stare, marynarskie porzekadło. Dzisiaj wygląda na to, że po narobieniu nieprawdopodobnej wręcz liczby głupot i przy braku widocznych pozytywnych efektów działań, wielu polityków PiS z utęsknieniem wręcz czeka, aż przeniesie się do bezpiecznej Brukseli. Tej samej Brukseli, na której nieustająco wieszają psy.

Walka o miejsca na listach była okrutna i do ostatniej kropli krwi. Teraz uciekający ze statku politycy PiS liczą na to, że się dostaną. I tutaj nasza wielka odpowiedzialność, żeby nieustannie informować o takich ludziach jak Anna Zalewska. Ona nie może uciec od odpowiedzialności. Nie może zostać wybrana do Europarlamentu, bo obejmie ją immunitet. A powinna zostać rozliczona – i to surowo – z całego zła, które dzieje się w polskich szkołach. Nie ona jedyna, ale ona jako osoba odpowiedzialna, podpisująca i zlecająca. Sprawstwo kierownicze tych złych zmian w oświacie, chaosu, przerzucania kosztów na samorząd

Reklamy

Nie dajmy im uciec. Dzisiaj potrzeba nam wielkiej obywatelskiej aktywności, na każdym szczeblu. Trzeba rozmawiać i tłumaczyć. Nawet jeśli głosowałeś na PiS, nie pozwól, by ludzie, którzy odpowiadają za złe decyzje uciekli od odpowiedzialności. Zatrzymać PiS, połączyć ponownie Polaków – hasło Władysława Kosiniaka-Kamysza jest ciągle aktualne.

Musisz o tym wiedzieć!