Opozycjoniści domagają się przeprosin od doradcy Dudy

Zybertowicz kontra opozycja.

Opozycjoniści z lat PRL domagają się przeprosin od doradcy Andrzeja Dudy – Andrzeja Zybertowicza. Poszło o jego słowa podczas młodzieżowej debaty oksfordzkiej.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Wtedy nie uświadamialiśmy sobie tego, w jakiej rzeczywistej kondycji jest władza. Tak jak do dzisiaj wielu obserwatorów i komentatorów Okrągłego Stołu nie uświadamia sobie, jak głęboka prawda była w komentarzu Andrzeja Gwiazdy po rozmowach Okrągłego Stołu, gdy powiedział: podczas obrad Okrągłego Stołu władza (komunistyczna) podzieliła się władzą z własnymi agentami – mówił Zybertowicz.

Teraz Zybertowicz ma siedem dni na przeprosiny i wpłatę 50 tys. złotych na konto WOŚP. W przeciwnym razie grupa 37 byłych działaczy NSZZ „Solidarność” i uczestników obrad Okrągłego Stołu złoży pozew do sądu.

Źródło: Polsat News