Rekordowe spadki prorządowej prasy. Polacy nie dają się oszukiwać

Historyczne wyniki.

Tak niskich wyników sprzedaży prorządowej prasy jeszcze nie było. Łącznie sprzyjających PiS gazet sprzedaje się mniej, niż jednej opozycyjnej. Najgorsze wyniki notuje „Gazeta Polska” i „Wprost” aresztowanego Michała L.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W styczniu sprzedaż ogółem „Gazety Polskiej” Tomasza Sakiewicza spadła do 22,9 tys. – to spadek miesięczny o 17,63 proc. „Wprost” Michała L. w styczniu zanotowało wynik 15,7 tys. – spadek w stosunku do grudnia o 5,59 proc. Drugi tygodnik wydawany przez L. – „Do Rzeczy” w styczniu miał sprzedaż ogółem 32,2 tys. – spadek o 7,84 proc. w porównaniu z grudniem.

Historyczny spadek zanotowali też bracia Karnowscy. W styczniu „Sieci” miało tylko 36,4 tys. sprzedaży ogółem. To spadek w stosunku do grudnia o 15,38 proc. W porównaniu ze styczniem 2018 roku sprzedaż tygodnika braci Karnowskich spadła aż o 30,23 proc.

Źródło: Wirtualne Media