Rząd Morawieckiego przyjał w Polsce 17 tys. imigrantów i dalej przyjmuje. Szokujące dane.

Rząd Mateusza Morawieckiego a wcześniej Beaty Szydło przyjął w ciągu ostatnich lat w Polsce 17 tysięcy muzułmańskich imigrantów, wynika z danych rządowego portalu migracje.gov.pl. A to może być dopiero początek, bo cała akcja odbywa się po cichu.

Nasz kraj w ciągu dwóch ostatnich lat przyjął rekordową liczbę imigrantów. Szokujące jest też to, że najwięcej pozwoleń wydał wojewoda mazowieckiego, do Warszawy trafiło blisko 8 tysięcy imigrantów. Ciekawe, czy te liczby zostaną również przedstawione przez ekipę Mateusza Morawieckiego jako wielki sukces rządu. Oby nie skończyło się to dla Polski tragicznie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Warto przypomnieć, że 17 tysięcy imigrantów to blisko 3 razy więcej niż deklarował rząd Ewy Kopacz. Tam były deklaracje, tu mamy twarde dane. Przed wyborami w 2015 roku imigranci byli narzędziem używanym do straszenia Polaków. Teraz okazuje się, że PiS po cichy, za plecami wyborców, ściąga nam masowo muzułmanów do kraju.

Cała akcja musi odbywać się za zgodą Jarosława Kaczyńskiego. Ciekawe co powie, gdy zostanie mu zadanie pytanie o imigrantów.