26 maja powiedz dość niszczeniu pozycji Polski w Unii mówią ludowcy. Mocny spot Krzysztofa Hetmana

Zbliżające się wybory do Europarlamentu to wybór pomiędzy pozostaniem Polski w Unii Europejskiej a drogą wprost do Polexitu. Krzysztof Hetman, ludowiec z lubelskiego, przygotował mocny spot, w którym obnaża hipokryzję układu władzy. Pokazuje w nim między innymi działania Przemysła Czarnka, wojewody lubelskiego.

Krzysztof Hetman ostrzega, że PiS zmierza do Polexitu “Proszę zwrócić uwagę, że PiS przez ostatnich wiele lat tworzył w Parlamencie Europejskim grupę polityczną z brytyjskimi konserwatystami, którzy doprowadzili do wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. W tej chwili Jarosław Kaczyński buduje grupę z takimi osobami, jak Matteo Salvini czy Marine Le Pen, którzy absolutnie nie kryją swoich zamiarów co do UE. Nie mówią o zmianach w niej, ale o tym, że w ogóle nie powinna istnieć. Sam fakt tworzenia takich sojuszy jest kolejnym gestem świadczącym o zamiarach PiS.” – mówił w wywiadzie dla Dziennika Wschodniego.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


źródło: Dziennik Wschodni