23 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieDuży sukces zbiórki dla nauczycieli. Polacy masowo popierają protest w oświacie

Duży sukces zbiórki dla nauczycieli. Polacy masowo popierają protest w oświacie

Pani Halina Bortnowska, dawna doradczyni „Solidarnosci” i redaktor miesięcznika ZNAK,  uruchomiła fejsbukową zbiórkę na rzecz pomocy nauczycielom, wspomagającą zbiórkę ZNP.  W ciągu jednego dnia zebrano ponad 20 tysięcy złotych a wpłat ciągle przybywa.

Link do zbiórki

Reklamy

Wpłaty na fundusz strajkowy budzą wściekłość układu władzy, bo pokazują, że Polacy masowo wspierają nauczycieli. Każda złotówka będzie wykorzystana na rzecz wsparcia najbardziej potrzebujących i najuboższych pedagogów.

„Pamiętajmy, że oni strajkują dla dobra szkoły i uczniów. To może być piękny czas do nauki, jak ubiegać się o swoje prawa i prawa dla wszystkich. Dzisiaj w ramach akcji „Wspieram Nauczycieli” uruchamiamy internetową zbiórkę pieniędzy.
Zgodziłam się udostępnić swoją przestrzeń na Facebooku, ponieważ bardzo tę akcję popieram i ponieważ mnie o to poproszono. Dla mnie inicjatywa naszego Społecznego Komitetu “Wspieram nauczycieli” jest ważna także dlatego, że w szkołach mam jeszcze wnuki i jestem córką nauczycielki.” napisała Halina Bortnowska

Musisz o tym wiedzieć!