Mroczny ciąg dalszy afery lekowej. Za ujawnienie prawdy grozić będzie 5 lat więzienia?

“Ministerstwo Zdrowia stoi po stronie koncernów farmaceutycznych a nie pacjentów! Kolejny dowód: za mówienie ile naprawdę płacimy z budżetu państwa korporacjom farmaceutycznym pięć lat więzienia. To reakcja ministerstwa na ujawnianie afery lekowej!” – napisała Marcelina Zawisza.

Chodzi o kolejny pomysł układy władzy na utajnianie swoich działań i cenzurowanie prawdy oraz ograniczenie wolności, czyli projekt ustawy, by karać więzieniem za ujawnianie prawdy o refundacji leków.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Co gorsza, możliwe jest, że owa ustawa powstaje pod wpływem koncernów farmaceutycznych oraz urzędników, którym zależy, by ich działania pozostawały utajnione. Dlaczego? Bo w grę wchodzą gigantyczne pieniądze, które idą na refundację z naszych podatków. W mętnej wodzie nic nie widać…

Minister Szumowski kojarzony jest z frakcją Gowina.

źródło: Fakt, Gazeta Wyborcza