Macierewicz panikuje? Konfederacja odbiera PiS głosy w wyborach i obnaża ich prawdziwą twarz.

Apel wiceprezesa.

Zastępca Jarosława Kaczyńskiego, wiceprezes PiS Antoni Macierewicz zwrócił się z apelem do Konfederacji. – Apeluję do takich ludzi, których uważam za uczciwych, jak pan Michalkiewicz czy pan Braun: panowie, osłabiając Prawo i Sprawiedliwość, osłabiacie Polskę. (…) Jeżeli osłabimy PiS, to damy drogę takim siłom jak Platforma Obywatelska i tzw. Koalicja Europejska. A to są siły, które wielokrotnie przystawały na grabież Polski i to z różnych środowisk, zarówno mafijnych jak i politycznych zagranicznych – powiedział Antoni Macierewicz w Telewizji Trwam Tadeusza Rydzyka.

Reklamy

Zdaniem zastępcy Kaczyńskiego istnienie i start w wyborach Konfederacji to działanie na szkodę PiS. Jak ocenił Macierewicz Konfederacja chce się dostać do europarlamentu, „kosztem wielkiej formacji patriotycznej, która jest jedyną siłą zdolną zatrzymać wszelkie roszczenia niesprawiedliwe, nieuczciwe i niemające żadnych podstaw wobec Polski”.

– Wygląda to na skoordynowaną akcję przerażonych PR-owców PiS – oceniła apel Macierewicza i ostatni atak „Gazety Polskiej” na Konfederację „Gazeta Wyborcza”.

Źródło: Trwam / Radio Zet