Strategia wyborcza jest Kaczyńskiego nieskuteczna i szkodliwa dla Polski. Afery czekają na wyjaśnienie

Suma wszystkich fobii i strachów Kaczyńskiego nie pozwala Polsce się rozwijać i na dłuższą metę działania PiS przyniosą Polsce bardzo wiele złego. Zarówno w sferze społecznej, ekonomicznej jak i gospodarczej. Piątka Kaczyńskiego oraz inne pomysły rodem z socjalistycznej utopii to najlepszy dowód na to, że musimy jak najszybciej powołać rząd fachowców.

Po czterech latach rządów wszystkie kluczowe dziedziny życia są w kryzysie. Edukacja, której Kaczyński boi się jak ognia i unika wypowiadania się na ten temat, obronność, która najpierw została poświęcona w imię ideologicznej wojny o elektorat i Smoleńsk teraz zarządzana przez nieudaczników, służba zdrowia, gdzie czeka się coraz dłużej do lekarza i na badania czy dyplomacja, którą rządzą dyplomatołki. W samym PiS trwa zażarty konflikt pomiędzy kluczowymi postaciami a przystawki koncentrują się wyciąganiu tak dużo pieniędzy jak to możliwe, bo wiedzą, że zbliżają się trudne czasy rozliczeń.

Reklamy

Rozdawanie pieniędzy w ramach kolejnych piątek, szóstek i innych projektów, przypomina najgorsze wzorce socjalistyczne, które doprowadziły m.in. Wenezuelę do upadku. Napięcie w Polsce rośnie i nie jest wykluczone, że dojdzie do bardzo wielkich protestów społecznych na skalę, którą znamy z upadku komunizmu.

PiSowi nic się nie udało – nawet stworzenie silnego państwa nigdy nie było bardziej odległym celem niż dzisiaj. Na średnim szczeblu rządzą w swoich udzielnych urzędowych księstwach urzędnicy i politycy. Coraz gorsze sondaże zmusiły za to PiS do posługiwania się wrzutkami w rodzaju badań własnych nieznanych nikomu firemek, prezentowanych jako „sondażownie”. Atmosfera wewnątrz ugrupowania jest fatalna.

A zwykłym ludziom żyje się coraz gorzej. Potężne podwyżki cen dotknęły każdego, bo droższe są chleb, mało, paliwo, warzywa, owoce… Cenami doganiamy Europę i zapewne wkrótce ją prześcigniemy.

Polska AD 2019 to Polska skłócona, droga i zmęczona absurdalną wojną, którą wytoczył PiS prawie całemu krajowi. I czas to zmienić. Oraz wyjaśnić wszystkie afery PiS. Sprzątania będzie tutaj bardzo dużo.