Cejrowski o swoim zniknięciu z TVP: Zostałem wywalony

Kowboj Czacza.

– Nie odszedłem z „Minęła 20”, lecz zostałem WYWALONY w trakcie obowiązywania umowy i nie proponowano mi żadnej innej, na którą mógłbym się zgodzić lub nie. Obiecano Państwu, że to jedynie czasowe „zawieszenie”. Nikt z TVP ze mną o tym nie rozmawiał, a o przywracaniu tym bardziej – wyjawił dziennikarz i podróżnik Wojciech Cejrowski.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Cejrowski zniknął z TVP pod koniec ub. roku, po tym jak skrytykował prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Według szefa Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosława Olechowskiego powodem było jednak spalenie flagi Unii Europejskiej (tego fragmentu nie wyemitowano w TVP), ale jak przekonywał, TVP jest dalej zainteresowane współpracą z Cejrowskim. – Krótka przerwa jest potrzebna na refleksję. Na antenie TVP nie ma miejsca na poglądy i zachowania sprzeczne z polską racją stanu – twierdził Olechowski.

Źródło: Twitter