PiS nie ma prawa mówić o moralności ani o rodzinie. Stary kawaler i bratanica z trzema ślubami kościelnymi oraz inne przypadki członków układu władzy

Prezes PiS, Jarosław Kaczyński, nigdy nie pracował za pieniądze prywatne tylko z naszych podatków – państowe, nie ma żony ani bliskiej rodziny. Dom jego rodzina dostała w niejasnych okolicznościach w latach ciężkiej komuny a utrzymuje go w dość słabym stanie. Skąd więc ma znać problemy zwykłych Polaków i zająć się państwem? I dlaczego wypowiada się na temat moralności czy rodziny? Ale nie on jedyny nie powinien się wypowiadać na takie tematy – przypominają internauci.

Marta Kaczyńska, urodzona 22 czerwca 1980, bratanica Jarosława Kaczyńskiego to aż trzech mężów, trójka dzieci i… trzy śluby kościelne.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Marek Kuchciński – druga żona
Piotr Gliński – druga żona
Ryszard Czarnecki – druga żona
Jacek Kurski – druga żona.

Ryszard Terlecki – rozwiedziony
Beata Mazurek – rozwiedziona
Bernadeta Krynicka – rozwiedziona
Anna Zalewska – rozwiedziona