Panika w PiS: już 7 milionów Polaków obejrzało film o pedofilii w kościele.

W ciągu niecałych trzech film Tomasza Sekielskiego o pedofilii w kościele obejrzało 7 milionów Polaków. To absolutny rekord, który nie ma precedensu w historii polskiego dokumentu. Nic więc dziwnego, że w PiS nastroje wielu osób są bliskie paniki. Komentatorzy oceniają, że opieranie polityki na kościele może być bardzo niekorzystne dla wyniku wyborczego.

Film “Tylko nie mów nikomu” to wstrząsający dokument, który pokazuje w jaki sposób w kościele traktowani są księża, którzy dopuścili się przestępstwa pedofilii. Powstał za środki ze zbiórki. Tomasz Sekielski krok po kroku wprowadza widza w ponury świat, w którym pedofile są chronieni.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Tymczasem internauci przypominają, że wśród członków PiS są osoby, które broniły księży pedofili:

“Tak Piotrowicz bronił księdza pedofila: Brał dzieci na kolana podczas lekcji, przytulał, głaskał, pocałował. Na kolanach siedziało kilkoro dzieci – były szczęśliwe, zadowolone. Nie było w tym żadnego podtekstu seksualnego. Dzieci dawały ciumka.