23 stycznia 2022

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpiniePolityka krajowaKto finansuje Biedronia? Zandberg: Czy to prawda, że kandydat Wiosny usłyszał zarzut...

Kto finansuje Biedronia? Zandberg: Czy to prawda, że kandydat Wiosny usłyszał zarzut wyłudzenia 17 mln złotych z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa?

Wojna na lewicy.

Adrian Zandberg, lider partii Razem i komitetu Lewica Razem wrócił do tematu finansowania Wiosny Roberta Biedronia. W związku z unikaniem tego tematu przez Biedronia, a nawet bliskie PiS media, Zandberg zdecydował się zadać pytania do Biedronia publicznie.

Reklamy

– Mam pytanie do Roberta Biedronia i proszę o jasną odpowiedź: czy to prawda, że kandydat Wiosny, oprócz śmiesznego spotu z samochodami, ma na karku CBA? Czy to prawda, że usłyszał niedawno zarzut wyłudzenia 17 mln złotych z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i wyszedł z aresztu za olbrzymią kaucją? – spytał na Twitterze Zandberg.

– Czas, żeby Robert Biedroń ujawnił źródła finansowania. Domaga się od dawna Sieć Obywatelska. Pieniądze w polityce powinny być czyste. Ludzie mają prawo poznać nazwiska sponsorów Wiosny i Instytutu Myśli Demokratycznej. Ujawnijcie ich – podkreślił lider Razem.

Źródło: Twitter

Musisz o tym wiedzieć!