Ich jedyny program to atakowanie opozycji. A czego się nie dotkną, zepsują.

Po czterech latach rządów PiS coraz wyraźniej widać problemy w większości kluczowych dziedzin życia kraju. Począwszy od fatalnej sytuacji w edukacji, która może doprowadzić do wielkiej emigracji, poprzez rozpadającą się służbę zdrowia na fatalnym stanie obronności kończąc, nasz kraj popada w stagnację i ruinę. Władza nie jest nawet kartonowa, to już cieńka bibuła, która pogrążona jest w walkach frakcyjnych i atakowaniu opozycji.

Po zniszczeniu gimnazjów czas na małe firmy. Podwyższenie ZUS i podatków zrujnuje te najsłabsze i średnie a najlepsi będą jeszcze szybciej wynosić się za granicę. Polacy najczęściej wybierają Niemcy, Czechy i Słowację, ale sporo firm funkcjonuje też w Anglii. Coraz więcej osób wyjeżdża, za właścicielami firm wyjeżdżają najlepsi, najbardziej odważni i ambitni ludzie – zarówno młodzi jak w średnim wieku.

Reklamy

Dramatem tysięcy polskich rodzin jest brak pieniędzy  z uwagi na drożyznę. Tymczasem program PiS nie jest programem dobrobytu tylko socjalistycznego rozdawnictwa. Czeka nas więc wcześniej czy później potężny kryzys. Wiadomo, że przyjdzie, nie wiadomo tylko kiedy/ Czy już w przyszłym roku, czy za dwa lata.

Ale już dzisiaj można zminimalizować skutki działań Kaczyńskiego i spółki. Wystarczy 13 października zmobilizować swoich znajomych, rodzinę i samemu też iść zagłosować przeciw nienawiści, konfliktom i nieustannej wojnie polsko-polskiej.

źródło: Facebook