Wyprowadźmy Polskę z obłudy i nienawiści – mocne słowa Kosiniaka-Kamysza WIDEO

„Już dzisiaj tak jest, że ciężka choroba nienawiści zatruwa serca i umysły. Trzeba polską politykę wyprowadzić z obłudy i nienawiści. I tego nie zrobią co, którzy od lat toczą bratobójczą walkę” – mówił Władysław Kosiniak-Kamysz podczas konwencji PSL.

„Albo będzie Polska naszych marzeń, z marzeń o zjednoczonym kraju, w którym pomimo różnic, potrafimy się porozumieć, o kraju, w którym potrafimy ze sobą współpracować, albo Polska będzie przepełniona ciężką chorobą nienawiści i sera i umysły będą zatrute. Już dzisiaj tak jest.” – mówił Kosiniak-Kamysz.

Reklamy

„Tego nie zrobią ci, którzy od lat okładają nas maczugami nienawiści po głowach. Trzeba polską politykę trzeba wyprowadzić z rynsztoku obłudy i nienawiści My zawsze łagodziliśmy i szukaliśmy porozumienia” – mówił prezes PSL.

„Głos oddany na PSL jest dzisiaj najcenniejszy. Jest to gwarancja tego, że nie będzie monowładzy w Polsce. To najsilniejszy głos za Polską sprawiedliwą, która łącza a nie dzieli, w której buduje się mosty porozumienia a nie mury nienawiści” podsumował Kosiniak-Kamysz.