Czarny scenariusz dla Polaków. Idzie fala gigantycznych podwyżek

Bardzo złe wiadomości. Czeka nas fala podwyżek cen energii, benzyny, żywności. Wszystko z powodu fatalnej polityki gospodarczej rządu i socjalistycznemu rozdawnictwu. To co było ukrywane przed wyborami teraz wyjdzie na światło dzienne i ciężko będzie obwiniać opozycję.

Taśmy Ardanowskiego ujawniły skalę niekompetencji i zaniedbań pisowskich urzędników. Rolnicy ponieśli przez to wielomilionowe straty. Teraz ta niekompetencja, tak charakterystyczna dla środowiska Kaczyńskiego, odbije się na nas wszystkich.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Władza żyje iluzją. Sytuacja naszego kraju jest bowiem dużo gorsza, niż się nam to przedstawia. Nie zbudowano trwałych podstaw rozwoju, inwestorzy uciekają masowo z Polski, za tym rusza kolejna wielka fala emigracji a ludzie, który idą do władzy żyją poczuciem chwili – wziąć ile się da i uciekać. Nie ma odpowiedzialności, jest tylko tępa, głupia propaganda.

źródło: Twitter