Banaś w szoku! Polacy wściekli z powodu afery przywieźli do NIK wyposażenie burdelu, w tym kamery, lampy i materace. WIDEO

Tego się Marian Banaś nie spodziewał. W odwiedziny do centrali NIK przyjechali ludzie, którzy przywieźli mu wyposażenie domu publicznego. Przedstawili się jako Pracowania Projektowania Wnętrz Lupanar. Mieli ze sobą lampy, materace, zasłony oraz… mikro-kamery. Twardo żądali widzenia z Banasiem.

Skonsternowana ochrona długo nie mogła zrozumieć co się dzieje.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Chociaż akcja była żartobliwa, tak naprawdę pokazuje jak skompromitowane i ośmieszone są dzisiaj władze PiS z Kaczyńskim, Ziobro i Kamińskim na czele. Polskie państwo okazało się bezbronne w starciu z człowiekiem, który ma kontakty z gangsterami i prawdopodobnie zaniżał przychody aby uniknąć płacenia wysokich podatków.

Aferę Banasia ujawnili rok temu urzędnicy Krajowej Administracji Skarbowej, którzy mieli dosyć swojego szefa. Zrobili kontrolę jego oświadczeń majątkowych. Dzisiaj wychodzą nowe szczegóły – w tym kontakty z gangsterami, dużo większa ilość nieruchomości, potencjalne zaniżanie przychodów. Co jeszcze ukrywa Banaś?

Film z akcji w NIK: