Pisowski program socjalny może być największą porażką ich rządów. To drożyzna, inflacja i rozdawanie pieniędzy ciężko pracujących Polaków

dziecko-placze-pis-odbiera-500-plus

Nieudany i szkodliwy. Program 500 Plus to rozdawanie pieniędzy ciężko pracujących Polaków, podwyższanie podatków i zwiększanie biurokratycznych obciążeń w naszym kraju. Dewaluacja 500 Plus postępuje z tygodnia na tydzień. Program, który był coś wart cztery lata temu, dzisiaj może szkodzić wszystkim Polakom!

Dlaczego ciężko pracujący Polacy mają płacić na nierobów, którzy całe życie nie pracowali? Dlaczego wszyscy mamy ponosić koszty eksperymentu ekonomicznego ignoranta, który jest prezesem dużej partii politycznej? To, że w sklepach jest coraz drożej, to, że są problemy z ludźmi do pracy, to, że musimy płacić coraz więcej podatków to właśnie efekt owego nieudanego eksperymentu. Socjalizm nie działa i nigdy nie działał – nigdzie. Rozdawanie pieniędzy jest szkodliwe i demoralizujące. Rozdawanie więc pieniędzy ludziom, którzy nie pracują, nigdy nie pracowali i żerują na zasiłkach, to wspieranie patologii, utrwalanie biedy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Do tego program PiS zadłuża nasze dzieci i ich dzieci. Będą one spłacały idiotyczne pomysły rodem wprost z najgorszych wzorców socjalistycznych.

Zamiast zabierać nam pieniądze i rozdawać, trzeba obniżyć podatki i zostawić je w naszych kieszeniach!

źródło: Facebook