Poważne wątpliwości wokół oświadczenia majątkowego Elżbiety Witek! Tajemnica mieszkania marszałek Sejmu

Przypadek czy celowe ukrywanie wartości? Czy to możliwe, że wartość mieszkania, które zadeklarowała Elżbieta Witek, marszałek Sejmu, spadła w ciągu czterech lat o ponad 30%? Tak przynajmniej wynika z oświadczeń majątkowych złożonych w w 2015 i w 2019 roku przez Elżbietę Witek, marszałek Sejmu. W rzeczywistości jest to w zasadzie nierealne.

Porównanie wartości mieszkań 2015 i 2019: 

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wzrost cen mieszkań w Polsce ma charakter stały i dość gwałtowny. Spadek wartości mieszkania o 30% jest więc niemożliwy.

Dlaczego odpowiednie służby nie zareagowały i nie poprosiły marszałek o wyjaśnienia? Sprawa wymaga pilnego zbadania zarówno przez odpowiednie służby jak i przez opozycję. Tajemnicze zmiany wartości mieszkania budzą bowiem wątpliwości: jaki jest cel zaniżania jego wartości? Tych wątpliwości jest więcej.

W oświadczeniu majątkowym należy podać realną wartość posiadanego majątku. Elżbieta Witek deklaruje bardzo niski majątek, ale od wielu lat zasiada w Sejmie i zarabia bardzo duże jak na nasz kraj pieniądze. Co z nimi robi? Dlaczego nie odkłada, nie oszczędza? To wszystko warto bardzo dokładnie wyjaśnić, zwłaszcza, że mówimy o drugiej osobie w Polsce, osobie z potężną władza.

Źródło: Twitter