Andrzej Rozenek zaorał ministra Ociepę. “Jeżeli budżet jest zrównoważony, to dlaczego rząd tak panicznie poszukuje pieniędzy w naszych kieszeniach?”

W starciu z twardą rzeczywistością propagandziści władzy nie mają szans. Marcin Ociepa, wiceminister w rządzie PiS, miał bardzo wyjątkowo nietęgą minę, gdy Andrzej Rozenek, poseł Lewicy, merytorycznie punkt po punkcie wytykał hipokryzję, związaną z wprowadzaniem nowych podatków.

“Jeżeli budżet jest zrównoważony, to dlaczego rząd tak panicznie poszukuje pieniędzy w naszych kieszeniach?” – pytał Rozenek.Ociepa próbował odpowiadać, że właśnie dlatego jest zrównoważony, że rząd wprowadza nowe podatki. To jeszcze bardziej pogrążyło ministra.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Uważam, że mamy do czynienia z wirtualną księgowością, rząd przeksięgował pewne pozycje i w ten sposób osiągnął rzekomo zrównoważony budżet a teraz szuka pieniędzy” – spokojnie kontynuował Rozenek.

źródło: Twitter / Polsat