Kaczyński w szoku. Rząd działa jeden dzień a już będzie wniosek o wotum nieufności dla ministra finansów!

Konfederacja zapowiedziała, że będzie zbierać podpisy pod wnioskiem o wotum nieufności wobec ministra Kościńskiego. Chodzi o niejasności wokół jego osoby oraz pomysł, by w Polsce zlikwidować gotówkę jako środek płatniczy – mówią posłowie Konfederacji.

Nie podoba nam się postać pana ministra finansów. Z jednego prostego powodu – po prostu go nie znamy. Wiemy tylko, że zlikwidować w Polsce obrót gotówkowy. Będziemy zbierać podpisy pod wnioskiem o wotum nieufności dla ministra Kościńskiego.” – mówią posłowie Konfederacji.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Pan Minister jest człowiekiem, którego znamy jedynie z niezbyt obszernej notki w Wikipedii i paru występów publ. To za mało jak na człowieka, który zarządza całkiem bezpośrednio portfelem każdej polskiej rodziny. W tych sprawach potrzebujemy minimum zaufania. Niech pan Minister przyjdzie na Komisję Finansów Publicznych i się nam przedstawi. Wszyscy jesteśmy przeciwko wycofaniu gotówki – w imię obrony własności prywatnej i prywatności obywateli.” – dodają posłowie.