“Kandydatura Jakuba Seliny na sędziego TK w ogóle nie powinna być poddana pod głosowanie. Nie upłynął bowiem termin 7 dni od zgłoszenia, a Sejm nie zdecydował o skróceniu tego terminu” – napisał Paweł Judek. Terminy o których pisze są określone w odpowiednich przepisach.

Czytamy w nich, że “poddanie pod głosowanie nie może odbyć się wcześniej niż 7 dnia od od dnia doręczenia posłom druku”.

Wygląda więc na to, że partia Kaczyńskiego powinna mieć nową nazwę: “Bezprawie i niesprawiedliwość”. Ignorowanie przepisów prawa to anarchia, która niszczy Polskę. Odpowiada za to bezpośrednio Jarosław Kaczyński.

Reklamy

Czy powołując się na tą praktykę PiS zwykli Polacy też mogą już nie przestrzegać przepisów? “Wiem panie władzo, że jechałem 100 w terenie zabudowanym, ale wie pan, to tylko takie instruktażowe przepisy, wskazówki. Nie trzeba się do nich stosować, bo Kaczyński i jego ludzie się nie stosują a ja biorę z nich przykład. Nie może mnie pan za to karać, oni też nie są karani” – można by powiedzieć policjantowi, prawda?

Nie drodzy państwo, tak nie działa państwo. Albo prawo albo anarchia. Jeśli decydujemy się na ignorowanie prawa, to naszej Polski już nie ma. Zniszczył ją mały zawistny człowiek i jego ludzie.

Poprzedni artykułJedziesz Uberem, będą chcieli o Tobie wiedzieć wszystko. Totalna inwigilacja w rozporządzeniu Ministerstwa Cyfryzacji
Następny artykuł“Ślepi, głupi, śmieszni, zboczeńcy”. Tak działa propaganda PiS