“Tchórz. Przerażony zwykły tchórz schował się, żeby nikt nie widział…” – tak jedna z internautek skomentowała zachowanie Andrzeja Dudy w zakresie mianowania sędziów Trybunału Konstytucyjnego.

“Pamiętasz jak podczas sądowych protestów uciekł do Juraty żeby nie słyszeć jak ludzie skandują pod pałacem.” – przypomniała inna osoba.

Reklamy

https://twitter.com/m_ignatowska/status/1202676644961492992

“Bez kamer,chyłkiem jak tchórz A.Duda dokonał „zaprzysiężenia” tej żałosnej pary….Taki więc wierszyk na tą okoliczność:”Patrz Kościuszko na nas z nieba/Tak Duda skandował/I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował”.” – napisał z kolei Wojciech Czuchnowaki

“Tchórz! Wypad z pałacu.” – komentuje inny internauta

“Wstydliwa ceremonia odebrania zaślubin”

“Atrapa prezydenta dokonał zaprzysiężenia komunistycznego aparatczyka odznaczonego przez PZPR za zasługi. I ten budyń śmie wrzeszczeć o splamionych działaczach komunistycznych w szeregach sędziów… Obrzydliwy człowiek ten Duda… ” – dodaje komentatorów.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułMocne oświadczenie znanego mecenasa. Izby Dyscyplinarnej założonej przez PiS nie ma a jej wyroki są nieistniejące
Następny artykułMacierewicz grozi Piotrowiczowi? “Ciągnie się za nami brzemię stanu wojennego. Musimy wyeliminować cały spadek po tym straszliwym wydarzeniu”