Kolumna prezydencka spycha z drogi inne auta? Szokujący film

Na profilu Piraci Drogowi opublikowano szokujący film, na którym widać jak kolumna, wioząca najprawdopodobniej prezydenta Dudę, spycha z drogi inne samochody. Zastanawia agresywna i arogancka forma prowadzenia kolumny. Jaki problem mają rządzący, że wybierają taki sposób pokazywania swojej władzy? To jakiś absurd.

W Polsce najwidoczniej coraz bardziej uwidacznia się wschodni sposób sprawowania władzy. Udzielny watażka i jego pomagierzy za nic mają bezpieczeństwo i dobro obywateli kraju, w którym rządzą. Egoizm “władcy” ma tu wziąć górę.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Nic nie stało na przeszkodzie, by prezydent jechał zgodnie z przepisami i bez tego całego zamieszania. Jak się spieszył, to trzeba było mu zapewnić inne warunki transportu lub inaczej planować kalendarz. A tak wygląda na to, że skromność i umiar to jednak nie jest najwyraźniej cecha ludzi z PiS.

https://www.facebook.com/piracidrogowi/videos/589585711856652/