Skala protestów zaskoczyła władzę. Dziesiątki tysięcy ludzi pod Sejmem – potężne protesty w całej Polsce!

Warszawa. Takiej frekwencji nikt się nie spodziewał. Pod Sejmem w Warszawie zgromadziły się tysiące ludzi a ciągle dochodzą nowi. Aleje Ujazdowskie są pełne osób zmierzających na protest. Wśród uczestników tych antyrządowych protestów widać wszystkie grupy wiekowe. Są młodzi ludzi, osoby w średnim wieku i seniorzy. Wszystkich połączył przeciw wobec zamachowi na państwo prawa i sprzeciw wobec wyprowadzania Polski z Unii Europejskiej.

Ludzie wypełniają przestrzeń pod Sejmem i okoliczne uliczki. Polacy protestują przeciwko zamachowi na sądy, zamachowi na praworządność. Władza musi zobaczyć, że nie ma zgody na niszczenie państwa i wprowadzanie anarchii.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


fot. Twitter

Dzisiaj protesty trwają w całej Polsce. Ponad 200 miast zgłosiło się do udziału, ale w wielu miejscowościach protesty odbywają się spontanicznie.

Relacja na żywo:

Wrocław:

Gdynia:

Dąbrowa Górnicza:

Gdańsk:

Częstochowa:

Łódź:

Poznań:

Szczecin:

Bydgoszcz:

Katowice:

Zduńska Wola:

Radom:

Białystok:

Kraków:

Świdnica:

Jasło

Gliwice:

Protesty odbywają się też poza granicami Polski.

Berlin:

Lublin