Tak oszukują społeczeństwo! Lista sędziów, kolportowana przez ludzi PiS, zawiera nieprawdziwe informacje

Władza kłamie. Sędzia Sądu Najwyższego, Michał Laskowski, wydał specjalne oświadczenie wobec kłamliwej listy Kamila Zaradkiewicza, na której mieli znaleźć się sędziowie, którzy powołani zostali na swoje stanowiska powołani za PRL przez Radę Państwa. Zaradkiewicz umieścił tam Laskowskiego, chociaż ten ostatni został mianowany przez prezydenta w 1990 roku. Tyle jeśli chodzi o wiarygodność tego typu list, kolportowanych przez PiS.

Kłamstwa władzy i kolportowanie fałszywych informacji są najwyraźniej elementem wojny informacyjnej, jaka toczona jest z Polakami. Oszukiwanie w celu uzyskania korzyści politycznych jest moralnie naganne i niedopuszczalne. Tylko zdegenerowana, zdesperowana i przyspawana do stołków władza może posługiwać się tak obrzydliwymi metodami, jakie ujawnił sędzia Laskowski – komentują internauci.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.