PiS wyśle Polaków na wojnę z Iranem? Trump grozi, Duda i Morawiecki milczą

Cena sojuszu.

Wojska RP mogą dołączyć do operacji antyirańskiej pod przywództwem Donalda Trumpa. O tym, że Polska pod rządami PiS jest gotowa do ofensywy antyirańskiej świadczy chociażby ubiegłoroczny szczyt w Warszawie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Międzynarodowa konferencja w Warszawie, nazwana jak na ironię „pokojową”, była w rzeczywistości naradą wojenną, wymierzoną w Iran. Także policzeniem „szabel”, co całemu światu głosił premier Izraela Benjamin Netanjahu (rodzinnie wywodzący się z Warszawy) – zauważył ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski.

Teraz po zabiciu szefa Al-Kuds na zlecenie Donalda Trumpa Iran jest zapowiada odwet. Jeżeli PiS wciągnie Polskę w wojnę na Bliskim Wschodzie to możliwe, że Iran postanowi doprowadzić do zamachów terrorystycznych również u sojuszników „Wielkiego Szatana”.

Źródło: GW