Określenie dyplomatołki wobec ludzi PiS nadal aktualne. Oburzający wpis wiceministra o katastrofie ukraińskiego samolotu

Jak bardzo nieczułą osobą trzeba być, by w jednym wpisie złożyć kondolencje i jednocześnie napisać, że wśród ofiar katastrofy samolotowej nie ma Polaków? Wiceminister spraw zagranicznych nie użył nawet słowa Ukraina! W Polsce mieszkają i pracują miliony Ukraińców. Bezduszność ministra musi szokować.

“Sęk w tym ,że określenie “Dypłomatołki” , którego użył Władysław Bartoszewski wobec rządu PiS z 2007 r. niezmiennie pozostaje aktualne. To również chyba „najlżejsze” ze słów których można użyć, opisując działania obecnego rządu na arenie międzynarodowej” – skomentowała to jedna z internautek.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Widząc ten bezmiar niekompetencji i festiwal nieudacznictwa, określenie Władysława Bartoszewskiego było wyjątkowo dyplomatyczne…” – dodał inny komentator.

Oto wpis ministra i porównanie z wpisem Amerykanów.

źródło: Twitter