Sikorski usadził Szydło w Parlamencie Europejskim

“Nie wiemy, czy polski rząd działa zgodnie z konstytucją, bo to pani premier wstrzymała publikację wyroków TK i od tego zaczęło się łamanie zasad praworządności w Polsce” – powiedział Radosław Sikorski w Parlamencie Europejskim w reakcji na wystąpienie Beaty Szydło.

“To w jej sprawie toczą się przypadki takie jak 26 przesłuchań bogu ducha winnego Sebastiana K. Sugeruję zejście z drogi łamania konstytucji” – przypomniał Sikorski, nawiązując do sprawy wypadku Szydło. Kierowca Seicento jest do dzisiaj ciągany po prokuraturach i sądach.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


To wywołało furię Szydło, która zaczęła wyjątkowo nieładnie się o Sikorskim wyrażać, dając w parlamencie niezbyt elegancki popis. Przykre, że była premier się tak zachowuje i pokazuje przedstawicielom innych naci swoją prawdziwą twarz. Niestety zła opinia będzie nie tylko o niej…

To nie magiel, to Parlament Europejski. Brudy proszę prać w domu – komentują internauci.

źródło: Twitter / Onet