Platforma Obywatelska ma ma nowego przewodniczącego w osobie Borysa Budki. Wyniki wyborów wskazują na bardzo silny mandat i ogromne poparcie działaczy. To oznacza, że w PO są duże nadzieje na zmiany.

Wybór Borysa Budki jest bardzo nie na rękę PiS. Borys Budka jest znany z wyjątkowej energii oraz zaangażowania a także bezwzględnego punktowania politycznych przeciwników. Nie raz i nie dwa dał się we znaki Kaczyńskiemu.

Reklamy

Prodemokratyczna opozycja ma dzisiaj bardzo mocną reprezentację. Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes PSL, zdobywa kolejne punkty prowadząc aktywną kampanię i zabierając umiarkowane centrum i przyciągając nowe osoby do ludowców. Lewica ma m.in. Andrzeja Rozenka, Adriana Zandberga i Roberta Biedronia, z dużym poparciem środowisk lewicowych. Platforma Obywatelska zyskała mocnego przewodniczącego, który zaktywizuje struktury i będzie ostro punktował Kaczyńskiego.

No i jest Konfederacja, która nieustannie odbiera poparcie PiS, będąc realną prawicą, z autentycznym zaangażowaniem i kilkoma bardzo aktywnymi liderami. Korwin-Mikke, Braun i Bosak stanowią wyjątkowo mocną ekipę, która nie marnuje ani dnia.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułPan „Kilometrówka” został kilka lat temu skazany prawomocnym wyrokiem sądu
Następny artykułO tym woleli by nie pamiętać! Agent Tomek chwalony przez Kaczyńskiego i Macierewicza!