Szefowa kampanii Andrzeja Dudy Jolanta Turczynowicz-Kieryłło w trakcie kampanii samorządowej w 2018 roku ugryzła jednego z mieszkańców Milanówka.

Krzysztof Motyl Umiastowski twierdzi, że podczas ciszy wyborczej przed drugą turą wyborów  Turczynowicz-Kieryłło roznosiła plakaty ośmieszające jednego z kandydatów. Kiedy próbował ją zatrzymać, ugryzła go w rękę”. Mężczyzna ma na to dowody…

Reklamy

„W związku z burzą medialną w prasie ogólnopolskiej dotyczącą pogryzienia mnie przez znaną, warszawską adwokat, a obecnie Szefową Kampanii Prezydenckiej, zamieszczam link do opisu zdarzenia z 2018 r.
Nie chce politykować, na pytanie dziennikarza potwierdziłem zajście.
Przypominam, że prokuratura umorzyła śledztwo nie powołując dowodów jakie zabezpieczyłem na miejscu zdarzenia.
Prokuratura , odmówiła również przyjęcia dowodów do zawiadomienia !
Dowody to roznoszone ulotki szkalujące kandydata z odciskami palców , dysk z zapisu monitoringu oraz materiał do prób zapachowych.
Dowody do dnia dzisiejszego zdeponowane są w bezpiecznym miejscu, a sposób przechowywania umożliwia ich wykorzystanie do celów śledczych.
Prokuratura nie przesłuchała świadka zdarzenia.
Wnioskowałem również o przeprowadzenie badania na wykrywaczu kłamstw mnie oraz panią mecenas , która złożyła zawiadomienie o nie popełnionym przestępstwie odwracając bieg zdarzeń.

Pani mecenas jest wezwana do stawiennictwa przez Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim na sprawę w dniu 31 marca 2020 r. , zainteresowane media mogą przyjrzeć się sprawie.” – napisał.

https://www.facebook.com/krzysztof.umiastowski/posts/4132818113410569

Poprzedni artykułKrzyżówka pełna nienawiści. Tak chcą prowadzić kampanię prezydencką?
Następny artykułPrzejściowy prezydent, o „przejściowym wzroście cen”. To kpina z Polaków!