Polska powoli przestaje funkcjonować. Praktycznie zamarły handel i usługi. Działa tylko branża spożywcza i usługi komunalne. Jeśli wirus będzie się rozprzestrzeniał w tempie, w którym robi to do tej pory, za chwilę i to może przestać funkcjonować.

Tymczasem w ocenie wielu osób prezydent Duda i premier Morawiecki zdają się nie przejmować problemami epidemii i uprawiają ordynarną politykę a propisowskie trolle nadal atakują opozycję. To pokazuje, że ta władza nie ma żadnej moralności i nie jest w stanie zająć się Polską. Im zależy tylko na władzy.

Reklamy

Do podjęcia natychmiastowo są ważne decyzje, które PiS przeciąga. Przede wszystkim pilne wstrzymanie poboru podatków od firm – zarówno VAT jak i podatku dochodowego. Wiele firm i tak ich nie zapłaci, a wiele padnie z braku środków.

PiS miał wiele tygodni na przygotowanie Polski do epidemii. Nie zrobiono nic. Co więcej, ujawniono dzisiaj, że … wysyłano tysiące masek do Chin! Pozbawiano nas ochrony! Dzisiaj szpitale i stacje pogotowia błagają o pomoc i wpłaty, by mogły te środki ochrony kupić.

Bałagan, niekompetencja, zwykła głupota i zarażeni ministrowie to najlepsze świadectwo, że ci ludzie nie nadają się do sprawowania władzy.

źródło: Twitter

 

Poprzedni artykułHerszt trolli PiS ma koronawirusa. Teraz Kaczyński przesunie wybory?
Następny artykułDlaczego brakuje maseczek dla Polaków? Bo PiS wysłał je do Chin w lutym