PiSowska propagandowa bańka pęka. Tak jest nie tylko w Wwie. W Małopolsce nagle przypomniano sobie o kilku przypadkach śmierci na koronowirusa kiedy brat zapytał oficjalnym pismem Wojewodę. Rządzą nami kłamcy! – napisał ksiądz Kazimierz Sowa.

Od dłuższego czasu Polacy podejrzewali, że PiS kłamie w sprawie ilości zgonów w Polsce, spowodowanych koronawirusem. Teraz mamy potwierdzenia z Warszawy i z Małopolski. Jak bardzo bezczelna i głupia jest ta władza, jeśli ukrywa przez nami prawdziwe ilości. To są zbyt poważne sprawy, by uprawiać na nich politykę.

Reklamy

Jeśli władza oszukuje, to nie można się spodziewać, że będziemy mieli uczciwe wybory. Dlatego niezbędna będzie komisja śledcza, która w przyszłości wszystko dokładnie rozliczy a ludzi, którzy dzisiaj kłamią, oszukują nas i manipulują społeczeństwem, wsadzi do więzień. Polacy domagają się rozliczeń i wystawienia rachunku za głupotę, oszustwa i nieudacznictwo.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułWstrząsający film z nieprofesjonalnej interwencji policji: rozpacz i płacz dzieci, załamany ojciec!
Następny artykułTSUE zobowiązało Polskę do natychmiastowego zawieszenia funkcjonowania Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego