Władza ujawniła swoje prawdziwe oblicze. Bałagan, chaos i brak pomysłu na to, jak rządzić Polską. Tak przynajmniej wynika z przedstawianych co chwilę projektów durszlaka antykryzysowego. PiS wprowadza te projekty z prędkością karabinu maszynowego. Po co trzeci projekt? Bo dwa poprzednie okazały się beznadziejne. Ile wersji jeszcze zobaczymy? 10? 20? Nie ma to żadnego znaczenia, bo firmy zwalniają pracowników, obniżają im wynagrodzenia a kolejna fala zwolnieni ruszy tuż po świętach.

“Będzie już 3 ustawa tarczy antykryzysowej w tak krótkim czasie. Widać jak niepoważnie rząd traktuje to co się dzieje w kraju. To co rząd proponuje w 3 ustawie opozycja już chciała dać w pierwszej. Ale PiS zablokował poprawki z Senatu. Gdybyśmy mieli inny rząd pomoc już by doszła” – napisał Janusz Jurczak.

Rząd jest niepoważny, prezydent jest niepoważny, Kaczyński jest gospodarczym dyletantem a kryzys szaleje. DOŚĆ TEGO – wołają Polacy.

Reklamy

źródło: Twitter

Poprzedni artykułSzokujący film! Arogancki policjant daje mandat za… bieganie?! WIDEO
Następny artykułOburzające! Rozporządzenie rady ministrów ma wadliwe podstawy i nie można go traktować jako przepisów ograniczających nasze prawa?!