W zasadzie to szkoda atramentu na pisanie o pomysłach Kaczyńskiego, bo to już ani strateg, ani taktyk ani nawet polityk z wyobraźnią. Pomysł, który dzisiaj przedstawił PiS, by zmienić konstytucję i wydłużyć kadencję prezydenta do 7 lat nie ma ani sensu ani poparcia. Niech sobie Kaczyński analizuje kolejne rozgrywki tego typu bez udziału normalnych ludzi, bo to jest po prostu zwykła głupota.

Panie prezesie Kaczyński! W Polsce dzisiaj ludzie tracą pracę, zamykają firmy, bankrutują. Działania pana i pana partii, zaniechana pana i pana partyjnych kolegów, głupota i brak wiedzy oraz umiejętności oraz szereg innych czynników doprowadziły nasz kraj do gospodarczego upadku. Gospodarka, głupcze! – chciałoby się powiedzieć.

Reklamy

Pan się bawi w politykę a tutaj wszystko się wali. Dzisiaj potrzeba zdecydowanych działań, żeby naprawić to, co zepsuliście wprowadzając blokadę kraju. Trzeba wstrzymać pobór ZUS, CIT, PIT i VAT. Trzeba obniżyć VAT na wszystkie artykuły aby pobudzić konsumpcję. Trzeba zmniejszyć wydatki budżetowe. Naprawić edukację cyfrową. A pan się zajmuje jakimiś głupotami? Pan uprawia tanie i marne polityczne show.

DOŚĆ! Czas zająć się sprawami poważnymi a niepoważnych polityków zostawić z ich zabawkami w piaskownicy. To samo powinny zrobić media – dzisiaj nie ma ważniejszej sprawy, drodzy dziennikarze, niż gospodarka, niż pilnowanie wolności mediów, niż pokazywanie ludzkiej krzywdy, która dzieje się na skutek zaniechań i kłamstw polityków.Mamy epidemię, kolejne zgony, kolejne ludzkie tragedie. To jest prawdziwe życie.

I to trzeba pokazywać i o tym pisać.

źródło: Facebook

Poprzedni artykułSrebrny chłopak Kaczyńskiego dostał nową fuchę. Były szef CBA trafił do zarządu PZU
Następny artykułTo zestawienie otwiera oczy: Pięć wielkich kłamstw Jarosława Kaczyńskiego.