Kolejna awaria w oczyszczalni Czajka. Sytuacja jest o tyle dziwna, że w sieci pojawiły się już pierwsze teorie spiskowe, które sugerują, że za awarią mogą stać ludzie układu władzy, którzy zrobią wszystko, by uderzyć w Rafała Trzaskowskiego. Faktem jest też to, że rząd nie zaproponował jeszcze ani pieniędzy ani pomocy w zdiagnozowaniu przyczyny częstych awarii.

Zamiast tego w propisowskich mediach trwa prawdziwy festiwal ataków na prezydenta Warszawy. Jest to obrzydliwe i niegodne zachowanie, bo niezależnie od przyczyn awarii politycy PiS, Solidarnej Polski i Porozumienia powinni powstrzymać się od przeszkadzania, tylko włączyć w naprawę.

Reklamy

Woda jest naszą wspólną sprawą a nie sprawą polityczną. I za takie zachowanie PiS powinien ponieść najbardziej dotkliwą karą znaną w demokracji – zniknąć z polityki a ludzie, którzy atakują prezydenta Warszawy nigdy więcej nie powinni żerować na publicznych pieniądzach. Bo my im płacimy – płacimy za działanie i pomoc, rozwiązywanie problemów a nie obrzydliwe i brudne ataki.

źródło: Twitter

 

 

Poprzedni artykułUjawniamy! Konferencja Piontkowskiego z samorządowcami to ustawka
Następny artykułTVP za dwa miliardy nie potrafi nawet tworzyć treści bez błędów