Coraz więcej słychać o kłótniach w ramach obozu władzy dotyczących, podziału stanowisk i wpływów w nowym, okrojonym liczebnie rządzie Morawieckiego. Pisaliśmy zresztą tym wielokrotnie na łamach Wiesci24.pl

Echa tych awantur nie dotarły najwyraźniej do Jacka Sasina. Zapewnia on bowiem, że sporów żadnych nie ma, co najwyżej dyskusje o rozwiązaniach najkorzystniejszych dla… Polski.

Reklamy

– Zapewniam, że Zjednoczona Prawica się nie pokłóci. To w wypowiedziach liderów Zjednoczonej Prawicy cały czas wybrzmiewa. Nie pokłócimy się o stołki, o wpływy w rządzie. Ta dyskusja będzie pewnie gorąca, bo wyobrażenia muszą się ze sobą zderzyć. Możliwa jest męska, twarda dyskusja. Na pewno jej efektem nie będzie rozejście się koalicjantów. Pragnę uspokoić naszych wyborców i rozczarować opozycję. Nie ma alternatywy dla rządów Zjednoczonej Prawicy. Wybory przesądziły o tym, że to Zjednoczona Prawica będzie dzierżyć stery rządu. I tak pozostanie – mówił Sasin.

– Ja chciałbym, żeby atmosfera była dobra. Żeby nikt nie chciał nikogo w trakcie tych rozmów oszukać, czegoś ugrać. Chciałbym, żebyśmy rozmawiali o tym, jak lepiej zarządzać Polską – dodaje rozbrajająco Sasin.

Żartowniś z ministra Sasina, prawda?

Poprzedni artykułWojna między Porozumieniem a PiS? Chodzi o 10 mln zł dla spółki wiceszefa partii Gowina
Następny artykułJurek Owsiak do Rzecznika Praw Dziecka z PiS: Wara od dzieci!