Poseł do Parlamentu Europejskiego, uchodzący za jeden z „pistoletów” Prawa i Sprawiedliwości, na antenie Radia Zet ostro uderzył w Platformę Obywatelską.

– Bałbym się dopuścić PO do władzy. Ludzie, którzy co innego mówią, a co innego robią, są nieprzewidywalni. Jest to psychopatyczne podejście do pełnienia funkcji państwowych. Wykorzystali kobiety, które protestowały w czarnym proteście – wtedy nie przyszli na sejmowe głosowanie, albo głosowali przeciwko własnej ustawie. Później mówili, że 500 plus to wielkie zło, a teraz mówią, że jest dobre. Zmieniają zdanie trzy razy dziennie. Są politycznymi psychopatami. Ludźmi, po których nie wiadomo, czego się spodziewać – stwierdził Tarczyński.

Reklamy

– Platforma Obywatelska jest tak obywatelska, jak była Milicja Obywatelska. Platforma ma tyle wspólnego z chadekami, co milicja z obywatelami za czasów PRL – dodał Tarczyński, najwyraźniej zadowolony z porównania.

Można się tylko zastanawiać, skąd takie porównania do „bijącego serca partii”, jaką była niesławnej pamięci MO. Obstawiam, że to wyraz pragnienia, by podobnie jak w PRL rozprawiać się z opozycją.

Poprzedni artykułBeata Mazurek ostro do rzeczniczki warszawskiego ratusza o wodzie z Wisły: Niech Trzaskowski rozpocznie degustację, pani będzie następna
Następny artykułRafał Ziemkiewicz o politycznych przeciwnikach PiS: To kompletni idioci