19 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieZnamy prawdziwą nazwę stanowiska Kaczyńskiego

Znamy prawdziwą nazwę stanowiska Kaczyńskiego

Szef Komitetu Bezpieczeństwa Partyjnego albo inaczej bezpieczeństwo w bezpieczeństwie. Prawdziwa funkcja Jarosława Kaczyńskiego to pilnowanie bezpieczeństwa partyjnych działaczy, pieniędzy i stanowisk. Cała reszta to marketingowa otoczka bez znaczenia. Kaczyński ma być gwarantem udziałów, podziałów i pieniędzy.

Tym samym starcie z prezesem PiS wygrał Ziobro, wspierany po cichu przez wielu działaczy Kaczyńskiego, którzy mają dość swojego szefa.

Reklamy

Kaczyński nie będzie zajmował się bieżącą polityką a jedynie rozgrywkami partyjnymi. Jednocześnie skład tego rzekomo nowego rządu pokazuje, że skupiać się będzie nie na problemach państwa a walce ideologicznej. Wróci wzmożona walka ze wszystkim, co ma emocjonować społeczeństwo.

Kaczyński jest w wyjątkowo .  sytuacji, bo stawiając Morawieckiego na czele rządu tak naprawdę wie, że to tylko na chwilę i za moment będzie musiał objąć funkcję premiera. Ziobro zamierza w Morawieckiego uderzyć bardzo mocno, by razem z nim wylecieli jego ludzie z większości spółek.

Rozpad „zjednoczonej” prawicy nabiera tempa.

Musisz o tym wiedzieć!