System opieki zdrowotnej w Polsce przestaje działać. W Krakowie szpitale przestały przyjmować pacjentów, ponieważ na oddziałach zakaźnych oraz SOR nie ma miejsc. Tak się kończy władza PiS, która nie potrafiła od kilku miesięcy przygotować naszego kraju na najgorsze.

W czasie gdy inne kraje kupowały środki ochrony, politycy Solidarnej Polski, Porozumienia i PiS zajmowali się radośnie wyborami prezydenckimi, mimo iż opozycja ostrzegała i prosiła – przełóżmy je na przyszły rok. Potem były wakacje, Kaczyński pływał sobie po jakimś zalewie motorówką a wszyscy odpoczywali. Jesienią przyszedł czas na ustawy niszczące górnictwo, rolnictwo, edukacja nie działa a politycy PiS nadal się bawią, tym razem w uderzenie w adwokatów.

Reklamy

Jutro spodziewamy się przekroczenia bariery 10.000 zakażeń i tym samym pełnego sparaliżowania gospodarki. Kolejne firmy upadają, ludzie zarażają się już masowo bo rząd nic w tej sprawie nie jest w stanie zrobić. To koniec.

Tylko rząd ocalenia narodowego, składający się z fachowców a nie polityków może nam pomóc. Dzisiaj Morawiecki, Kaczyński i Duda to trio, które prowadzi Polskę ku zagładzie.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułPracownik Polskiego Radia i „Gazety Polskiej” gangsterem i bandytą? Mamy zeznania świadków [dokumenty]
Następny artykułSzok! Barbara Giertych ujawnia: funkcjonariusze CBA robili niedwuznaczne propozycje mojej córce