Dlaczego rząd nie wprowadza pełnego lockdownu, chociaż zamknął już wiele dziedzin życia gospodarczego? Być może chodzi o brak pieniędzy. Im dłużej wytrzyma dogorywająca gospodarka, tym więcej pieniędzy wpadnie do budżetu. Dlatego Polacy są narażani codziennie na zarażenie i śmierć. Dla pieniędzy.

Bankster Morawiecki jest premierem tylko z nazwy. W rzeczywistości decyzje podejmuje wyłącznie Kaczyński. A on na gospodarce nie zna się w ogóle. Lubuje się w polityce i gabinetowych gierkach, nienawidzi ulicy. Boi się i ucieka, gdy ma się z kimś skonfrontować. Woli działać po cichu, na zapleczu i wysyłać swoich ludzi.

Reklamy

Kaczyński ma dzisiaj rolę nadpremiera i nadprezydenta. Nieformalnie zawiaduje Trybunałem Konstytucyjnym i Sądem Najwyższym (częściowo). A skoro na gospodarce się nie zna, to przedsiębiorcy mogą mieć tylko powody do obaw. Wzór, który ma w głowie Kaczyński to znacjonalizowane firmy, banki i media.

Do takiej Polski dąży. I wprowadza zamordyzm, czego przykładem jest cenzura TVN przez Kołodziejskiego i odebranie niezależności uczelniom przez Czarnka.

COVID-19 dziesiątkuje ludzi. Nic nie działa jak powinno. Witajcie w Polsce 2021.

źródło: Facebook,

 

Poprzedni artykułDOŚĆ! Zamiast walki z epidemią Kaczyński kontynuuje szaleńczą politykę.
Następny artykułGiertych rzuca wyzwanie Ziobrze i Kaczyńskiemu. Nie wpłacił 5 mln zł poręczenia