Sytuacja w Polsce zaczyna się robić tragiczna. Ludzie umierający przed szpitalami, nie doczekawszy się pomocy, to norma a nie wyjątek. Brak łóżek, respiratorów, tlenu. Nie ma lekarzy i pielęgniarek. Nic nie działa. System ochrony zdrowia nie funkcjonuje, utrzymują go resztkami sił ludzie, którzy za marne grosze poświęcają się by uratować chociaż kilka istnień. Co w tym czasie robi Morawiecki? Ogłasza kolejne obostrzenia, które zabijają gospodarkę. To koniec.

Rząd doszedł do ściany. Nie ma już dla niego przyszłości. Polityk Kaczyński zakiwał się na śmierć, nie jest w stanie podjąć żadnych racjonalnych decyzji. Gabinetowe zabawy w Sejmie, polityczne deale – to nie ma dzisiaj sensu. To gra przeszłości.

Reklamy

Dzisiaj potrzeba fachowców. Nie mitomana-premiera, nie ministra-polityka od zdrowia. Potrzeba ludzi, którzy powiedzą Polakom szczerze i wprost jak jest. Bez kłamstw, bez propagandy, bez ściemy. Politycy zjednoczonej przy korycie prawicy kłamią bez przerwy. Szkodzą Polakom i sobie.

Nie wolno blokować gospodarki, nie wolno niszczyć Polski. Wchodzimy właśnie w największy kryzys w powojennej historii naszego kraju a ci idioci – bo ciężko znaleźć właściwe słowa – jeszcze go powiększają!

 

Poprzedni artykułKaczyński podżegał do przemocy? Jest zawiadomienie do prokuratury
Następny artykułUjawniamy! Strategia PiS na protesty: przeczekać. Jak strusie