Niewidzialny wicepremier do spraw bezpieczeństwa, który ukrywa się przed społeczeństwem i mediami? Poznajcie Jarosława Kaczyńskiego, człowieka, który sprawuje jeszcze w Polsce niepodzielną władzę i unika jakichkolwiek publicznych wystąpień oraz odpowiedzi na pytania nurtujące Polaków.

Kaczyński jest prezesem partii rządzącej, zarządza prezydentem, premierem, większością ministrów. Wziął też na siebie ciężar odpowiedzialności za bezpieczeństwo naszego kraju, z którym jest coraz gorzej. Tak naprawdę od czasu, gdy Kaczyński przejął władzę w Polsce robi się coraz bardziej niebezpiecznie.

Reklamy

Gdzie zniknął? Gdzie się schował? Kaczyński lubuje się w zakulisowych gierkach i gabinetowych rozgrywkach, ale w obliczu kryzysu ucieka za mur ochroniarzy i swoich polityków – pomagierów. Sam nie potrafi wziąć odpowiedzialności, co wskazuje na to, że jest politycznym tchórzem.

Jako społeczeństwo, dotknięte straszną katastrofą w postaci pandemii, mamy prawo oczekiwać od polityków szczerości, odpowiedzialności i myślenia perspektywicznego. Po to ich wybieramy. Dzisiaj PiS nie ma żadnej z tych tak potrzebnych naszemu krajowi cnót!

Poprzedni artykułLekarz o koronawirusie: Sytuacja jest poważna. Dochodzimy już do „ściany”
Następny artykułKaczyński interweniował u Ziobry w sprawie GetBack. Przez dwa lata prokuratura niewiele zrobiła