LOT jest w tragicznej sytuacji finansowej i Jacek Sasin musi z naszych podatków przeznaczyć setki milionów złotych na ratowanie przewoźnika. Jednak skoro LOT ma kłopoty, to równocześnie kłopoty musi mieć CPK. Wszystkie plany, dotyczące ruchu, rozwoju, wzrostu przewozów pasażerów i towarów są dzisiaj bowiem nieaktualne. Czas na przyjrzenie się temu gargantuicznemu pomysłowi zimnym okiem i podjęcie decyzji o zakończeniu projektu.

Rynek lotniczy przez ostatni rok bardzo się zmienił. Tak bardzo, że zmieniają się plany producentów samolotów. Zmieniają się nawet klasy w tych samolotach – coraz mniej tam luksusu a coraz więcej ekonomii. W czasie, gdy cały świat oszczędza, PiS brnie w absurdalny, drogi i kompletnie niepotrzebny Polsce projekt.

Reklamy

CPK jest projektem nie tylko niepotrzebnym, ale też szkodliwym. Pieniądze, które zostaną zabrane w formie podatków, mogłyby posłużyć do zupełnie innych celów, przede wszystkim zostać w naszych kieszeniach! Zanim pomyślimy o CPK, hyperloopach i milionie samochodów elektrycznych trzeba zbudować w naszym kraju dobrobyt a więc doprowadzić do zwiększenia zarobków. A to można najszybciej osiągnąć obniżając podatki i upraszczając prawo.

CPK to dzisiaj pole do nadużyć i wyciągania kasy. Z naszych kieszeni.

źródło: Facebook

Poprzedni artykułTak się niszczy polską naukę! Czarnek zwolni część wykładowców z odpowiedzialności dyscyplinarnej
Następny artykułKRRiT rozpatruje kolejne skargi na TVPiS. „Brak obiektywizmu, tendencyjność, stronniczość polityczną wyrażoną na paskach informacyjnych”