Żarty Gowina. Wicepremier twierdzi, że żaden z przedsiębiorców nie pozostanie bez pomocy

Jarosław Gowin. Fot. Internet
Jarosław Gowin. Fot. Internet

Gospodarka może się walić, dziura w budżecie rosnąć w tempie ekspresowym, ale wicepremier Jarosław Gowin ani na jotę nie odejdzie od linii rządowej propagandy.

W sobotę na antenie Polsat News Gowin dalej twierdził, że rząd będzie pomagał wszystkim przedsiębiorcom.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Mamy pełną świadomość tego, że przedstawiciele branż gastronomicznej, hotelarskiej, a także kin i branży fitness są w dramatycznie trudnym położeniu; nikogo z przedsiębiorców nie zostawimy bez pomocy – stwierdził wicepremier. – Wczoraj premier Mateusz Morawiecki dał mi zielone światło, aby – w przypadku tych branż, które nadal będą objęte obostrzeniami, czyli wspomnianego hotelarstwa, turystyki albo gastronomii, czy klubów fitness – pracować nad kolejną transzą pomocową – dodał.

Niejako mimochodem tylko zauważył, że rząd faktycznie zarżnął właśnie kolejną branżę gospodarki:

– Skoro branża turystyczna i hotelarska jest zamknięta, to wydaje się rzeczą samo przez się oczywistą, że będzie to dotyczyć również wyciągów narciarskich – wypalił Gowin.