Zabawa w popularny, choć nie przez wszystkich ceniony, “Łańcuszek” twitterowych preferencji politycznych przerodził, się w plebiscyt na najbardziej lubianego i szanowanego polityka social mediów, niespodzianką była frekwencja i czas trwania – trwał aż 4 dni.

Do sukcesu zabawy przyczynili się sami politycy, chętnie dziękując i komentując oddane na nich głosy i uzasadnienia. Liderzy korzystających z Twittera, nie byli zaskoczeniem, ale zaskoczeniem może być, że politycy obdarzeni sympatią, słyną z ostrych osądów, twardego języka i nazywania rzeczy po imieniu z brutalną szczerością. Czyżby głosy pięknoduchów w polityce były przeszłością? Oby…

Na czwartym miejscu uplasował się Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski a najczęstszym uzasadnienie w tym przypadku była nadzieja.

Reklamy

Kolejne miejsca ale wciąż z dużą ilością głosów zajęły posłanki Barbara Nowacka, Monika Rosa, Joanna Scheuring-Wielgus, posłowie Dariusz Joński, Sławomir Nitras, Cezary Tomczyk, marszałek Włodzimierz Czarzasty, europosłowie Radek Sikorski i Łukasz Kohut, Andrzej Halicki oraz Donald Tusk.

Gratulujemy, życzymy siły do dalszej walki i przypominamy o brzemieniu zaufania i odpowiedzialności laureatów. Nie zawiedźcie!

Źródło: Twitter

Poprzedni artykułKaczyński przekroczył uprawnienia. Jest zawiadomienie do prokuratury
Następny artykułPonad 60 osób wsparło zbiórkę na pomoc niesłusznie zatrzymanemu przez CBA dziennikarzowi!